Pozvánka na Moto moto party

19.11.2012 15:12
 
Přátelé sedmý ročník MotoMotoParty je tu za pár chvil, konkrétně v sobotu 1. prosince 2012, což je od spuštění téhle události jen pár dní... Slušně jsme si mákli, a mám pocit, že vás opět program nezklame. Možná jsme se hecli až moc, ale to je jedno, pro mě je stějně největší motivace, když vidím happy people, udivený oči koho že jsem to potkal(a), co že to hraje za muziku - to si musim najít!, pojďte zatančíme, tolik ženskejch v sukni jsem dlouho neviděl, atd. Letos máme navíc dodatečný důvod pařit - konec
světa za rohem, a kdo by nepařil, když nevíme, jak to dopadne... :-) Line-up vypadá zhruba následovně:

19:00 start/welcome drink/autogramiády silničních závodníků, kaskadérů a FMX jezdců, videoprojekce, premiéra hořického videa Racetrack Service
21:30 taneční módní přehlídka
21:45 Leg Fashion Challenge
22:00 koncert Ondřej Smeykal & Tereza Černochová
23:30 tombola
23:50 předání finančního daru dobročinné organizaci
24:00 koncert K2
01:00 DJ Rockstar

Akční drink večera je vodka Jelzin (za 35,-)

Fotky a videa z minulých akcí, průběžné info a další aktivity naší grupy najdete na profilu www.facebook.com/MotoMotoParty.

Jestli vám hned teď vrtá hlavou kdo že je Ondřej Smeykal, vlastně jsem rád. Vždycky jsem chtěl využít téhle pařby i k tomu, abych ostatním podsunul něco, co málokdo zná, ale považuju to za skvělou záležitost. Loni např. DJ Pocoloco z Cabaret Manana, no a letos Ondra. Uvidíte. Nebo spíš uslyšíte.

LegFashionChallenge najdete na samostatném profilu na facebooku a bližší info na webu MotoMotoParty.cz. Zkušené pařmenky už vědí, tak se jich tady nebojte zeptat! Stručně - jsou 3 kategorie - o nejkratší sukni, o nejhezčí botky, o nejzajímavější silonky. Pokud nejsi měkká, ohákneš se, přijdeš, utkáš se o vítězství, a hlavně potkáš stejně naladěné holky.

Tombola je oddělená pro kluky (víc motorkářská, hlavní cena je celá sezona na okruhu s Racetrack Service), a pro holky (hlavní cena lodičky od luxusního obchodu Maximo, letos červené s geometrickým zdobením). Podrobnosti přibydou během týdne.

P.M. Club, Trojická 10, Praha, www.pmclub.net - klub najdete nedaleko Palackého náměstí (druhý výstup z metra B stanice Karlovo náměstí), první ulice směrem od centra k Vyšehradu kolmá k řece. Zkuste web Mapy.cz ;-) Každý rok se pařilo do rána, ale kdybyste hledali ubytování, zkusíme sem hodit nějaké linky.

Proč tahle akce existuje? Protože před lety se chtěli potkat čtenáři časopisu Motohouse mezi sebou a se "svou" redakcí. Atmosféra byla natolik příjemná, že nešlo nepokračovat v načaté tradici. Vždycky byla pohoda, holky se nemusely bát přijít luxusně oblečené, protože je nikdo neotravoval ožralými kecy (nestíhačka, než proberete ty pistonheadské historky...), a tak to chtělo přidat zajímavou muziku (i taneční, i lehce rockovou), a díky partnerům máte oč bojovat v tombole a my jsme mohli oslovit dobré muzikanty, připravit přehlídku atd.
Ale podstatou pro mě vždycky bylo to, že se mohli potkat lidi, kterých si vážím, kteří si nepotřebují nic dokazovat, kteří v sobě nosí něco, proč je mám rád. Lásku k benzínu? Možná. Pohodu? Lásku v širším slova smyslu? Nechci tady zabíhat do nějakých duchovních rovin, protože jde "jen" o večírek. Ale většina z vás dobře ví, kolem čeho se tu motáme. Takže asi chápete, proč pokaždé říkám, že bez vás a toho jací jste, by žádná takhle dobrá akce nikdy nebyla.

Rád bych také ze srdce poděkoval partnerům nejen letošním, ale všem, kteří nám kdy pomohli. Letos jde o následující bouchače a frajerky:

Racetrack Service
BMW
H-D Europe/CZ
KTM-Autonova

Partsdepot
PP Tuning
Bonmoto HJC
MMB
Knox
Abus
Dunlop
Lojzo
Sebimoto
veletrh Motocykl
Ducati
Jawa

Bruno Banani
Maximo
Gatta
Bepon

Stop Nehodám
Crazy Day
P.M. Club
MGM agency

Také děkujeme mediálním partnerům, kteří o akci jak dávají vědět vám, pařmenům a čtenářům, tak jakožto novináři přispívají ke kultivaci českého národa :-) A v neposlední řadě s námi chlastají, testují motorky a auta, fotí modelky, půjčují vercajk i dopravní prostředky v nouzi, a mnohem víc...

Motohouse
Superbike-online.cz
BikeRacing.cz
Motocykl
RegionyCR.cz


Vstupné je 190,-, holky v krátké sukni a na podpatcích 50,- (jen si klidně postěžujte, jak je svět nespravedlivý... ;-) A lístek do tomboly za 20,- (loni se pár lidí nedopátralo předem, tak to sem píšu takhle výslovně - je nám líto, ale příprava a kvalitní kultura prostě něco stojí, a věřím, že každý rozumný člověk, dokonce i v Čechách, to dokáže pochopit).

Kdo to dočet do konce, může za odměnu sdílet tento elaborát mezi další své známé. Zvýší tím množství dobra ve vesmíru. Nám udělá obrovskou radost. A jistě půjde do nebe, kde mu uvařím luxusní večeři. Možná už brzo, jestli to s tím koncem světa myslí Zeměkoule vážně ;-) Doražte, sdílejte a mějte se parádně. Díky!!!